Yalı Mahallesi Plaj Caddesi No:1
Aliaga, Izmir, Turkey
(232) 616 17 63 - 616 15 32
info@tabakciotel.com
Hakkımızda

Tabakçı otel, İzmir'in Aliağa ilçesi plajlar mevkinde olup, denize sıfır konumu sanayi çevrelerine olan yakınlığıyla iş ve tatil amaçlı seyahat eden siz değerli konuklarımıza sıcak, samimi, kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Otelimiz yorucu bir günün ardından rahat ve konforu yakalayabileceğiniz deniz ve doğa ortamını sunabilen tek Aliağa oteldir.Rahat odalarımızda geçireceğiniz bir gecenin sabahında kahvaltı büfemizin keyfine vardıktan sonra güne hazırsınız. Günün yorgunluğunu ise ege mutfağının eşsiz lezzetleriyle keyifli bir akşam yemeğinde restaurantımızda unutabilirsiniz.

Tabakçı ailesi, 1969 yılından buyana Aliağa’da restaurant işletmeciliği yapmaktadır.2001 yılında, Aliağa’mızın yükselen potansiyelini ve bunun sonunca oluşan konaklama gereksinimi öngörüp hizmet sektöründe edindiği bilgi ve birikimlerini otelcilik sektörüne yansıtarak TABAKÇI OTEL’İ siz değerli konuklarımızın hizmetine açmıştır.

"Kaliteli hizmet" misyonuyla çıktığımız bu yolda günümüz gereksinimlerini karşılayabilmek ve aynı zamanda "marka" laşma vizyonumuzun bir gereği olarak 2015 yılında revizyona giren TABAKÇI OTEL, uzman personeli ve güler yüzlü hizmetiyle sizleri Aliağa' da evinizdeki rahatlığı yaşamaya davet etmektedir.